Drzwi

porta-logo

 

namiot

 

Ponad 20 lat doświadczenia.

Wiedzą, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi.
Otwierają i zamykają intymny świat, w którym chcemy czuć się szczęśliwi i bezpieczni.

Ich pasją jest tworzenie takich drzwi, które z chęcią i radością będziesz otwierać, by przekraczać każdy próg w najważniejszym dla Ciebie miejscu na świecie – Twoim domu.

PORTA-Porta-KONCEPT-H0-H4

 

Jakość

Inwestują w nowoczesną i zautomatyzowaną technologię produkcji, by dostarczać na rynek drzwi o najwyższej jakości. Na każdym etapie projektu  produktów, pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści i architekci. Posiadają park maszynowy, na który składają się, dostarczone przez niemieckich i włoskich producentów, najnowszej generacji sprzęt do produkcji drzwi i ościeżnic.

Stale inwestują w nowoczesne hale fabryczne, a w produkcji używają surowców i akcesoriów najwyższej jakości. Wszystko po to, by Twoje drzwi mogły zdobić dom przez lata.

 

Produkcja

Wierzą, że nowoczesna produkcja to nie tylko innowacyjna technologia, ale także dbanie o środowisko naturalne. Starają się, aby na każdym etapie powstawania produktu, używano materiałów od dostawców posiadających certyfikat FSC, który określa zasady prawidłowego gospodarowania lasami oraz kontroli przepływu surowca z lasu.

Produkują drzwi i akcesoria nie tylko do domów i mieszkań. Obsługujemy też sektor inwestycyjny, wyposażając budynki użyteczności publicznej, nowoczesne hale sportowe i biurowce.

Porta_INSPIRE_-_okleina_Portasynchro3D_-_aran+-acja_1_converted_0

 

Dystrybucja

Prowadzą sprzedaż  produktów przez sieć ponad 100 Autoryzowanych Dealerów posiadających salony ekspozycyjne i magazyny w dużych miastach Polski.

Ich dealerzy współpracują z ponad 1500 Autoryzowanymi Punktami Sprzedaży w całym kraju, aby jak najwięcej osób mogło zapukać do naszych drzwi.

d0a26a914bd185cfcc3753cb13f306e2

 

POL-SKONE

O FIRMIE

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 25 lat swojej działalności  stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.

14361697164cdbb2

Obecnie POL-SKONE dysponuje trzema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach. Zatrudnia ponad  900 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów.

14361698343cb4bd

Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi wejściowe, drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, drewniane okna, ościeżnice, listwy drzwiowe
i przypodłogowe  a także okiennice oraz futryny.
POL-SKONE
posiada rozwiniętą sieć sprzedaży na terenie Polski, a także eksportuje swoje produkty do Czech, Słowacji, Szwecji, Ukrainy, Rumuni, Łotwy, Litwy, Włoch, Białorusi, Norwegi, Rosji, Francji, Niemiec i Holandii.

1436170004539f47

Celem firmy jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania Klientów oraz utrwalenie opinii zaufanego partnera. W roku 2000 firma uzyskała w placówce certyfikującej Rheinisch-Westfälischer TÜV e.V. certyfikat na System Zapewnienia Jakości zgodny z normą ISO 9001, zaś w 2010 roku przeszła pozytywnie audyt na zgodność z normą PN EN ISO 9001:2009. Ponadto jako jedna z nielicznych w Polsce może pochwalić się międzynarodowym Certyfikatem FSC® (Forest Stewardship Council®) świadczącym o odpowiedzialnym zarządzaniu gospodarką leśną. Wskazuje, że firma spełnia najwyższe standardy społeczne i środowiskowe na rynku. Kontynuując wątek ekologiczny należy również wspomnieć
o zdobytym tytule „Zielona Marka” – to niezależny certyfikat wyróżniający przyjazne środowisku i człowiekowi produkty, podkreśla energooszczędne cechy i korzyści ekonomiczne wynikające bezpośrednio z wyboru produktów oznaczonych tym logotypem.
1436169984981649
Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość wykonania produktów POL-SKONE zostały docenione nie tylko przez Klientów, ale także przez Fachowców. Firma POL-SKONE została dwukrotnie uhonorowane Polskim Godłem Promocyjnym „Teraz Polska” za serię drzwi wewnątrzlokalowych w 2001 roku oraz za drzwi techniczne przeciwpożarowe systemu POL-SKONE FR w 2002 roku. Przedsiębiorstwo jest także zdobywcą wielu nagród targowych, wyróżnień regionalnych,
tj. „Orły Eksportu Województwa Lubelskiego” czy „Wojewódzki Lider Biznesu 2015” oraz posiadaczem Certyfikatu „Przedsiębiorstwo Fair Play 2015”. Największym sukcesem firmy jest zdobycie ZŁOTEGO MEDALU MTP 2016 dla Okna Energy Concept 90 EI30.
etiuda

logo-DRE-producent-drzwi

 

 

Producent drzwi wewnętrznych oraz elementów meblowych. Elbląg.

ENA bezprzylgowe biala mat

 

PIANO system przesuwny orzech amerykanski

asilo

Producent drzwi Asilo

Producentem drzwi fornirowanych Asilo jest istniejąca od ponad 20 lat na rynku firma Entra.Inżynierowie od wielu lat pracują nad wprowadzaniem nietypowych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Spośród nich wybrali najlepsze pomysły – dające doskonały efekt wizualny oraz wysoką precyzję wykonania, zachowując przy tym prostotę montażu.

PERTINI6_FINAL_49post2

 

Misja

Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo Da Vinci

Tworząc produkty pamiętają o ich podstawowym zastosowaniu a funkcjonalność stawiają na pierwszym miejscu. Zadowolenie Klientów jest fundamentem budowy marki Asilo, dlatego dbają o precyzję wykonania stosując wysokiej jakości materiały. Ich siłę stanowią nowoczesne rozwiązania techniczne w połączeniu z uniwersalnym wzornictwem.

drzwi-pertini-5

 

Optymalizacja
Dysponują nowoczesnym parkiem maszynowym i korzystamy z elektronicznego systemu zarządzania procesem produkcji. Pamiętają jednak o tym, że to ludzie obsługują maszyny, dlatego dbają aby w ich fabryce pracowali wykwalifikowani fachowcy. Dopiero gdy wszystkie elementy współgrają ze sobą, mogą mówić o pełnej optymalizacji. Dzięki odpowiedniemu zarządzaniu procesem produkcji produkują szybciej, generując mniej odpadów. To wszystko po to by  klienci otrzymali produkty wysokiej jakości w jeszcze niższej cenie.
asilo-01_drzwi_wewnetrzne
Jakość
Klienci Asilo otrzymują Drzwi wykonane z najwyższej jakości materiałów. Solidna konstrukcja skrzydła gwarantuje trwałość i wytrzymałość oraz doskonałą izolację akustyczną. Drzwi wykończone okleiną z drewna pozwalają zarówno wzrokiem jak i dotykiem poczuć siłę i bliskość natury. Asilo oferuje aż 20 wzorów forniru oraz 5 kolorów drzwi malowanych. Zamek magnetyczny zapewniający komfortowe, bezszelestne zamykanie, jest standardowym wyposażeniem drzwi.
SFD4D6BAAC8813849B7AAECBBD33460C2CD_848x
Rozsądna cena
Klienci to ludzie ambitni i wymagający, którzy dobrze wiedzą czego chcą i potrafią artykułować swoje oczekiwania. Klienci Asilo świadomie wybierają produkt wysokiej jakości, wykonany z dobrych materiałów, bardzo dobrze znają rynek i wybierają towar o najlepszym stosunku jakości do ceny. Nie chcą przepłacać dlatego doceniają nasze podejście do optymalizacji produkcji.
FORLI-3_ORZECH-KERNER

interdoor_logo.cdr

 

Informacje

Właścicielem marki INTER DOOR jest firma INTERDREX Sp. z o.o. Firma istnieje na rynku od 1990 roku i należy do grona liderów producentów drzwi w Polsce. Obecnie zatrudniają ponad 200 osób, zarówno pracowników produkcyjnych jak i administracyjnych i są największą firmą w okolicy. Zespół dokłada wszelkich starań, aby wszystkie wytwarzane produkty były najwyższej jakości i aby zwiększać tym samym zadowolenie naszych Klientów.

flash_3
INTERDREX Sp. z o.o. należy do elitarnego Klubu „Gazel Biznesu”, grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Certyfikat wydany przez dziennik Pulsu Biznesu potwierdza nie tylko dynamikę rozwoju firmy, ale również naszą wiarygodność biznesową. Jest gwarancją stabilności zarówno dla Klientów, jak  i Partnerów Handlowych. Profesjonalny system zarządzania jakością potwierdzony został certyfikatem ISO 9001.
3-M-1800-wntrye-interdoor
KRÓTKO O HISTORII MARKI

Pierwsze drzwi wewnętrzne marki INTER DOOR pojawiły się na rynku w 1997 roku. Byli pionierem produkcji frezowanych drzwi w okleinie drewnopodobnej w Polsce. W 1998 roku przeprowadzili się do nowej siedziby – fabryki zbudowanej od podstaw w Bieszkowicach koło Gdyni. W kolejnych latach sukcesywnie wzbogacali  ofertę. Obok drzwi w okleinie drewnopodobnej i malowanych pojawiła się kolekcja drzwi wewnętrznych w okleinie naturalnej. Nowe stulecie uczcili wprowadzając do oferty pierwszy model drzwi wejściowych.

140059186744998161

PRODUKTY

Drzwi to dobrze zaprojektowane drzwi, dostosowane tak, aby spełniać wymagania osób, dla których oprócz wzornictwa znaczenie ma również jakość i wykonanie. Produkują drzwi wewnętrzne, wejściowe, szklane, przesuwne, antywłamaniowe i przeciwpożarowe. Bogaty asortyment umożliwia wyposażenie mieszkań, biur, hoteli, budynków użyteczności publicznej w kompletne systemy drzwiowe, spełniające wymogi przepisów budowlanych. Są to zarówno modele klasyczne jak i awangardowe, wyróżnia je niepowtarzalne wzornictwo oraz charakterystyczna konstrukcja. Drzwi są całkowicie wypełnione płytą izolacyjną, co w połączeniu z dwurzędowym systemem uszczelek pozwala uzyskać wysokie parametry izolacyjności akustycznej. Aby  produkty były ekologiczne stosują lakiery wodne do wykańczania drzwi w okleinie naturalnej z kolekcji NATURA , które są bezpieczne dla środowiska, ale także odporne na działanie światła. Farby, które stosują do drzwi malowanych charakteryzują się najwyższą, światową jakością.

1400507603625191866

LOKALIZACJA

Siedziba firmy znajduje się w Bieszkowicach, miejscowości położonej niedaleko Gdyni. Od Trójmiasta dzieli nas zaledwie 20 km. Fabryka położona jest bezpośrednio przy drodze nr 218 biegnącej od zjazdu Gdańsk – Osowa z obwodnicy trójmiejskiej przez Chwaszczyno do Wejherowa. Fabryka zajmuje 3,5 ha powierzchni gruntu. Łączna powierzchnia hal produkcyjnych wynosi 7000 m2.

inter-door-02_drzwi_wewnetrzne

PRODUKCJA

Produkcja oparta o najnowocześniejszy park maszynowy i rygorystyczną selekcję materiałów wykorzystywanych do produkcji zapewnia wysoką jakość produkowanych drzwi. Ich pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje i długoletnie doświadczenie w swojej pracy. INTERDREX Sp. z o.o. stawia im wysokie wymagania w zakresie solidności, co zapewnia ponadprzeciętną jakość naszych wyrobów. Profesjonalny system zarządzania jakością potwierdzony został certyfikatem ISO 9001.

2738-bambusy_oscieznica_okleina_di_moda_inspira_orzech_colato_medium

ERKADO

 

ERKADO to przykład wyjątkowego sukcesu firmy rodzinnej na rynku globalnym. Odważny i zdecydowany rozwój potencjału produkcyjnego oraz wprowadzanie nowych kolekcji sprawiają, że dziś coraz częściej nasze drzwi trafiają do Twojego domu.

drzwi-erkado-samun_4654

ERKADO to nazwa handlowa, która od 2010 roku obejmuje działalność detaliczną, hurtową i eksportową w zakresie produkcji i sprzedaży drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych oraz ościeżnic. Otwarcie nowych hal produkcyjnych (ponad 8.000 m2) oraz bardzo dynamiczny rozwój marki ERKADO sprawił iż wraz z Jubileuszem 35.lecia istnienia Zakładu Stolarskiego Zbigniew Kozłowski dołączyliśmy do gronaliderów w produkcji drzwi. Innowacyjność, elastyczność technologiczna oraz stawianie nowych rynkowych wyzwań pozwalają cieszyć się produktami o wysokiej jakości za rozsądną cenę.

 

Drzwi-Przesuwne-Erkado-Nascienne

Na początku swojej działalności firma zajmowała się szeroko rozumianą „stolarką”, a więc produkcją drzwi, okien itp. dla prywatnych odbiorców. Nauczyło to firmę elastycznego podejścia do potrzeb Klientów, dzięki któremu można było sprostać nawet najbardziej nietypowym zamówieniom. Z biegiem czasu tendencje rynkowe wykreowały wysoki popyt na drzwi drewniane i okna. W trosce o najwyższą jakość produktu i zadowolenie Klientów, Zakład wdrażał innowacyjne rozwiązania technologiczne a dzięki sprawnemu zarządzaniu oraz inwestycjom wzmocnił swoją pozycję na rynku. Zakład stopniowo zawężał profil swojej działalności głównie do produkcji drzwi zewnętrznych drewnianych i drzwi wewnętrznych płytowych.

wiz_7

li  DYNAMICZNY ROZWÓJDzięki kolejnym inwestycjom w 2005 roku powstała druga fabryka z siedzibą w Gościeradowie, posiadająca kilka dedykowanych linii produkcyjnych na których wytwarzane są drzwi wewnętrze i ościeżnice. Nowoczesne wyposażenie fabryki oraz wykwalifikowany personel pozwalają na realizację zamówień powyżej 30.000 sztuk drzwi miesięcznie. Nowa lokalizacja w Gościeradowie jest nieprzerwanie unowocześniana a jej powierzchnia powiększana o kolejne nieruchomości.Ostatnią z inwestycji jak również priorytetu było wybudowanienowego centrum konferencyjnego. Inwestycja właśnie dobiegła końca a o ogromnych zaletach tego przedsięwzięcia mogą przekonywać się nasi Dystrybutorzy.
Oprócz stosowania w produkcji renomowanych maszyn, robotów i technicznych rozwiązań, ERKADO kładzie duży nacisk na kadrę.
– Zatrudniane przez nas osoby nie są przypadkowe. Dbamy o to, aby każdy pracownik (na chwilę obecną około 250 zatrudnionych), niezależnie od szczebla czuł się kluczowy, potrzebny i miał przestrzeń do rozwoju zawodowego. Dzięki temu, praca staje się przyjemnością, co wpływa na stabilność kadry i rzutuje na atmosferę w firmie. – mówi Zbigniew Kozłowski, właściciel ERKADO.

erkado-system-przesuwny-chowany-w-sciane

li  DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNAJako jeden z liderów w swojej branży firma prowadzi szeroką działalność charytatywną i wspiera wiele inicjatyw, działalności oraz osób indywidualnych. W 2015 roku firma ERKADO pierwszy raz zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.  li  WSPIERAMY SPORTERKADO to firma, która aktywnie włącza się w popularyzację sportu oraz propagowanie zdrowego, aktywnego stylu życia. Wspieramy ludzi z pasją, którzy ambitnie dążą do postawionych sobie celów niejednokrotnie przekraczając granice własnych możliwości. ERKADO zawsze stara się być tam, gdzie gra jest Fair Play. li  BOGATA OFERTAW chwili obecnej ERKADO dysponuje bogatą ofertą handlową drzwi zewnętrznych drewnianych oraz wewnętrznych płytowych w technologiiSTANDARD i SOFT, ramiakowych STILE oraz drzwi hybrydowych TWIN. Firma współpracuje z odbiorcami hurtowymi na terenie całego kraju oraz prowadzi sprzedaż eksportową.
Nowa kolekcja drzwi ramiakowych STILE i drzwi hybrydowych TWIN to kolejny krok w stronę udoskonalenia technologii i polityki jakości. Jakości, która jest dla nas priorytetem prowadzącym do powiększenia najcenniejszego kapitału naszej firmy – grona zadowolonych Klientów.

wiz_5

vasco

Vasco doors jest marką firmy Kospan. Firma Kospan to jeden z pierwszych a zarazem największych producentów boazerii panelowych oraz listew profilowych w kraju.

vascoDoorsBgDoorsThBig

Oferta podzielona jest na dwa działy. Pierwszy obejmuje elementy wyposażenia wnętrz. Są to boazerie panelowe, listwy wykończeniowe, listwy przypodłogowe oraz listwy opaskowe do drzwi i elementy futryn. Drugi dział to oferta skierowana do branży meblowej. Są to różnorodne komponenty do mebli, czyli listwy ozdobne, ramiaki do frontów, listwy wieńczące, cokoły, elementy do łóżek, gotowe fronty meblowe oraz ramy obrazowe. W programie produkcji znajduje się kilkaset elementów w bogatej gamie kolorów.

vasco (1)

wordpress