Schowek0
Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Barański drzwi

Barański drzwi

Barański drzwi
Zdjęcia z ekspozycji
 
alt
alt
alt
Potrafią zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W przypadku drzwi Premium są w stanie zrealizować niemal każdy projekt. Wystarczy przysłowiowy szkic na serwetce, by urzeczywistnić wizje klientów. Działająca na rynku od ponad 30 lat. Produkty Barański drzwi cechuje światowy poziom jakości.

Sprzedaż i ekspozycja drzwi Barański w naszych salonach:

- Warszawa Mokotów, ul. Domaniewska 37b 1piętro, tel. 535 700 441, pn.-sob. 10.00-21.00

- Warszawa Białołęka, ul. Marywilska 44, tel. 516 148 128, pn.-sob. 9.00-19.00

 

Barański Optimo drzwi wewnętrzne

Drzwi mieszkaniowe wykonane z materiałów drewnopochodnych, wykończone z wykorzystaniem odpornych na uszkodzenia oklein syntetycznych.

Katalog Barański Optimo

Barański Premium drzwi wewnętrzne

Wyjątkowe drzwi dla niebanalnych wnętrz. Drewniana konstrukcja, naturalne okleiny i 3-krotne lakierowanie nadają im niezwykłą trwałość oraz niepowtarzalny charakter.

Katalog Barański Premium drzwi zewnętrzne

 POBIERZ KATALOG 

 

Dla osób poszukujących jakości i nowoczesnego designu w atrakcyjnej cenie istnieje Barański Optimo. To oferta o ograniczonej możliwości personalizacji, ale dostępna dla szerszego grona odbiorców.

Zalety producenta Drzwi Barański:

 
- Wygląd - Barański drzwi są doskonale zaprojektowane, posiadając wyjątkowo estetyczny wygląd, co sprawia że doskonale wpasują się w każde otoczenie.
 
- Łatwa konserwacja - Barański drzwi są łatwe w konserwacji, wystarczy je regularnie czyścić i okresowo uzupełniać powłokę ochronną, by długo cieszyć się ich świetnym wyglądem.

- Duże marki -
Barański Premium, Barański Optimo, Barański Smart i również drzwi zewnętrzne. To wszystko znajdziesz u sprawdzonego producenta drzwi Barański
POKAŻ WIĘCEJ


jodełka Quick-Step i Pergo
Newsletter

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności.
ZAMKNIJ