Schowek0
Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Jawor-Parkiet

Jawor-Parkiet

Jawor-Parkiet
Zdjęcia z ekspozycji
 
alt
alt
alt
Firma stawia na nowoczesne wzornictwo, innowacyjność produkcji oraz dobre polskie rzemiosło. Doceniają to liczne biura architektoniczne i branżowi liderzy opinii – parkieciarze i deweloperzy, z którymi Jawor-Parkiet współpracuje od lat. W procesie produkcji wykorzystywany jest w 90 proc. surowiec pochodzący z polskich lasów. Cały proces technologiczny przebiega zgodnie ze światowymi normami odpowiedzialnej gospodarki leśnej i jest potwierdzony certyfikatem FSC® (Forest Stewardship Council).

Sprzedaż i ekspozycja podłóg Jawor-Parkiet w naszych salonach:

- Salon Łomianki, ul. Kolejowa 50, tel. 720 903 605, pn-pt 10-18.30 sob. 10-15

- Salon Warszawa Białołęka, ul Marywilska 44, tel. 516 148 128, pn-sob. 09-19, w niedziele (ustawowo pracujące) czynny 10-18

- Salon Warszawa Wola, ul. Wolska 94, tel. 720 903 605, pn-pt 10-18.30 sob. 10-15


 

Jawor-Parkiet to znany i renomowany producent podłóg drewnianych na ogrzewanie podłogowe. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Nowym Mieście Lubawskim na Warmii i Mazurach. To tam od ponad trzydziestu lat produkowane są dwuwarstwowe deski i parkiety, oferowane klientom indywidualnym m.in. za pośrednictwem nowoczesnej i stale rozwijanej sieci salonów Jawor-Parkiet oraz zewnętrznej sieci dystrybucji.

Zapraszamy do naszego studia
Studia Jawor-Parkiet Łomianki

Studio Jawor-Parkiet Łomianki to jedyne takie miejsce w Warszawie w w którym znajdą Państwo pełną ofertę produktów producenta Jawor-Parkiet. Znajdziesz tu m. in. najnowszą seria podłóg drewnianych Forest Legend. Deski i parkiety z kolekcji ZeroWaste oraz dekory z serii Color Inspiration

POKAŻ WIĘCEJ

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Seria

jodełka Quick-Step i Pergo
Newsletter

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności.
ZAMKNIJ