Schowek0
Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Quick-Step

Quick-Step

Quick-Step

Tradycja piękna i zrównoważonego rozwoju

Nasza historia sięga 1960 roku. W zachodniej części Flandrii kilka rodzin połączyło siły, aby otworzyć biznes w przemyśle lniarskim, i nazwało swój projekt UNILIN. Jednak w latach 70. len stał się materiałem deficytowym, co spowodowało, że firma UNILIN zaczęła koncentrować się na drewnie. Początkowo używano go głównie do zastosowań dekoracyjnych, ale za namową holenderskiego klienta, który przekształcił nasze panele w podłogi, w 1990 roku sami wkroczyliśmy do branży podłogowej. 

Pomysł był prosty: chcieliśmy mieć tańszą i łatwiejszą w utrzymaniu alternatywę dla tradycyjnej podłogi drewnianej, która wyglądałaby równie pięknie. Coś, co osiągnęliśmy dzięki laminatowi. Nowa marka Quick-Step szybko podbiła serca zarówno starych, jak i młodych. Dzięki wyjątkowym projektom odmłodziliśmy ludzkie sypialnie, kuchnie, łazienki, salony i nie tylko. Jednocześnie pozostajemy wierni naszym zobowiązaniom w zakresie zrównoważonego rozwoju, polegającym na ponownym wykorzystaniu materiałów pochodzących z recyklingu i tworzeniu trwałych produktów. 
 

O krok do przodu dzięki innowacjom technicznym 

Aby zadbać o potrzeby i życzenia naszych klientów, oferujemy nie tylko szeroką gamę podłóg laminowanych i winylowych, ale także zapewniamy, że są one technicznie doskonałe. Ta strategia zapewniła nam pozycję lidera na rynku i będzie definiować nasze działania w nadchodzących latach. Dążenie do perfekcji to dążenie do ciągłego doskonalenia.

Dzięki innowacyjnym systemom montażu, takim jak Uniclic, który pozwala każdemu Tomkowi, Markowi czy Adamowi na samodzielne ułożenie podłogi, w 1997 roku zapoczątkowaliśmy rewolucję w branży.

Inne kamienie milowe obejmują następujące kolekcje:

- Perspective - pierwsze podłogi laminowane z rowkiem w kształcie litery V między deskami.

- Impressive - podłogi laminowane o wyjątkowej wodoodporności.

- Capture - kiedy nie da się już odróżnić podłogi laminowanej od prawdziwego drewna.
POKAŻ WIĘCEJ

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
dodaj do porównania
dodaj do schowka

Quick-Step Incizo Profil 13x48x2150 04760

77,02 zł57,00 zł / m2
dodaj do porównania
dodaj do schowka

jodełka Quick-Step i Pergo
Newsletter

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności.
ZAMKNIJ