Schowek0
Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Marazzi

Marazzi

Marazzi

Marazzi to najbardziej znana marka w branży płytek ceramicznych.  Obecna w ponad 140 krajach, jest powszechnie uznawana za synonim wysokiej jakości ceramiki podłogowej i ściennej oraz za symbol najlepszej tradycji „Made in Italy” w branży wyposażenia i designu.

Firma Marazzi powstała w 1935 r. w Sassuolo, na obszarze, który miał się stać innowacyjnym w skali światowej centrum tworzenia prestiżowych kolekcji płytek ceramicznych i który na przestrzeni dziesięcioleci rozwijał się razem z firmą.

Nieustanne zaangażowanie w badania i doświadczenia, umiejętność wyprzedzania trendów i zmian w zakresie przestrzeni mieszkalnych, architektury i wzornictwa, poświęcanie uwagi kwestiom środowiska naturalnego i zrównoważonego rozwoju. To właśnie dzięki tym atutom firma Marazzi uplasowała się w czołówce firm branży ceramicznej, zarówno we Włoszech, jak i na arenie międzynarodowej, i wciąż umacnia swoją pozycję lidera.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
dodaj do porównania
dodaj do schowka

jodełka Quick-Step i Pergo
Newsletter

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności.
ZAMKNIJ