Schowek0
Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » SALONY » SALON Z PODŁOGAMI I DRZWIAMI » Warszawa Mokotów, ul. Domaniewska 37B, DOMO STREFA

Warszawa Mokotów, ul. Domaniewska 37B, DOMO STREFA

alt
 

Naszymi największymi atutami są: fachowa obsługa, konkurencyjne ceny oraz produkty najwyższej jakości i światowym wzornictwie. Masz pytania? Napisz.


Odwiedź nasz salon Warszawa Mokotów, ul. Domaniewska 37B,DOMO STREFA (1 PIĘTRO)alt  02–672 Warszawa, ul. Domaniewska 37B, C.H. Domo Strefa(1 PIĘTRO)

alt  Godziny otwarcia: pn-sob 10-21,w niedz. prac. 10-18.

alt  Telefon: 535 700 441

alt  mail:
e-domaniewska@romax.waw.pl


 

alt 
Salon wyposażenia łazienekSalon w Warszawie przy ulicy Domaniewska37B prezentuje szeroki wybór podłóg drewnianych, winylowych, laminowanych oraz szeroki wybór drzwi. Oferujemy również usługimontażowe. Współpracujemy z architektami i projektantami.

Śledząc trendy i potrzeby naszych Klientów stale aktualizujemy i poszerzamy nasz asortyment o najnowsze i najciekawsze produkty pojawiające się na rynku. Naszą ofertę doceniło już szerokie grono współpracujących z nami projektantów i architektów wnętrz.

Współpracujemyjużzwielomafirmamibudowlano-montażowymi w zakresie dostaw materiałów wykończeniowych z naszej szerokiej oferty.
Nasza firma zajmuje się zaopatrywaniem firm deweloperskich, budowlanych, spółdzielnimieszkaniowych w materiały wykończeniowe, potrzebne do realizacji ich inwestycji.

 
 


FirmaRomaxod2000roku zajmuje wiodącą pozycję na warszawskim i mazowieckim rynku wyposażenia łazienek, podłóg i drzwi. Naszymi największymi atutami są: fachowaobsługa, konkurencyjneceny oraz produktynajwyższejjakości i światowymwzornictwie. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów.

 
 
Salon wyposażenia łazienek

Podłogi Laminowane, Winylowe, DrewnianeNaszą ofertę stanowią najlepsze panele podłogowe imitujące podłogę z drewna czyli panele laminowane, ale również panele drewniane typu deska barlinecka.Od lat stawianyna jakość i przekonujemy naszych klientów, że warto zainwestować w dobre panele laminowane, których nie powinno porównywać się z ich dużo tańszymi zamiennikami. Wiele lat temu postawiliśmy na sprawdzone marki na rynku laminatów i nieustannie dążymy do zwiększania świadomości nabywców w zakresie zalet takich paneli.


alt 

Drewno | Winyl | Laminat

 
Salon wyposażenia łazienek
Podłoga drewniana stanowi wyjątkowo trwały i elegancki element wystroju wnętrza. Drewniana podłoga kojarzy nam się z przytulnością i rodzinnym charakterem. Dodatkowo wykorzystana we wnętrzu poprawia mikroklimat w nim panujący. 

W naszym salonie podłóg i drzwi znajdziesz wysokiej jakości panele winylowe w atrakcyjnych cenach – najlepszych producentów. Panele winylowe wyróżniają się bogata faktura i kolorystyką. Winylowe panele podłogowe mogą imitować podłogę drewnianą, ale również kamień i ceramikę.

Panele podłogowe laminowane w ostatnich latach przeszły największa przemianę technologiczną. Dzięki czemu zyskały, na jakości oraz odporności na uszkodzenia mechaniczne.
   
alt
 
 


 
Salon wyposażenia łazienek

Drzwi wewnętrzne


Drzwi odpowiednio dobrane, budują wizerunek całego domu na długie lata, nadając wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Tworząc poszczególne modele drzwi kierujemy się estetyką, nie zapominając o podstawowym zadaniu drzwi, jakim jest ich funkcjonalność i niezawodność w codziennym użytkowaniu.


Nasze drzwi to inwestycja na lata, pozwalająca na niezależne zmiany w aranżacji przestrzeni domowej.

 
 
alt

Sprawdź naszego bloga i zaczerpnij inspiracji

alt

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

jodełka Quick-Step i Pergo
Newsletter

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności.
ZAMKNIJ